Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

Kdo jsme?
Partnerská dvojice, která neměla do zlomového momentu zrovna na růžích ustláno. V době, kdy jsme už věřili pouze v zázrak, nám byl dán dar, který navždy změnil naše životy. Myšlení, vnímání, přítomnost, budoucnost, všechno... Tím darem je možnost přijímat, vysílat a transformovat léčivou energii.

Proč nic nechceme?
Léčivou energii nabízíme úplně každému, protože nás bolí skutečnost, že se dnes všude za všechno platí a pomoci často nemohou využít ti, kteří ji nejvíce potřebují. Tento dar jsme dostali zdarma, tudíž svou vděčnost vyjadřujeme tak, že ho využíváme pro dobro všech, aniž bychom za to cokoliv žádali. Největší odměnou nám je vědomí, že se lidé uzdravují.

Jak to funguje?
Každou středu a neděli od 19:45 do 20:00 a ještě od 21:45 do 22:00 nabíjíme SYMBOL léčivou energií. Stačí, když se na něj v tuto dobu budete dívat na svém počítači, mobilu nebo si symbol nakreslíte, případně vytisknete. Během sledování SYMBOLU můžete proudění energie podpořit opakováním věty: JÁ JSEM ZDRAVÁ/ZDRAVÝ! Doporučujeme větu opakovat přesně v této formulaci. Nemusíte ji říkat nahlas, stačí v duchu. Zda budete větu opakovat po celou dobu, nebo si ji řeknete pouze několikrát během léčení, je pouze na vás.

Samozřejmě nás moc potěší jakákoliv zpětná vazba. Například když nám napíšete, jak léčení prožíváte a s jakými výsledky. E-mail: energiezdarma@post.cz a nově také facebooková stránka:
JÁ JSEM - léčivá energie zdarma: https://www.facebook.com/lecivaenergiezdarma